Режим роботи фізіотерапевтичного відділення з 08:00 до 15:42

Основні функції (задачі) фізіотерапевтичного відділення:

  1. Забезпечення виконання хворим призначених лікуючими лікарями фізіотерапевтичних процедур, масажу, лікувальної фізкультури.
  2. Проведення лікування, профілактичних заходів та протирецидивного лікування диспансерним групам хворих, ветеранам війни та інвалідам з активним використанням фізичних факторів, лікувального масажу та лікувальної фізкультури з метою їх реабілітації.
  3. Надання консультативно- методичної допомоги лікарям , сестрам медичним стаціонарних відділень, хворим з питань фізіотерапевтичного лікування, фізіопрофілактики та реабілітації.
  4. Проведення санітарно-освітньої роботи з пацієнтами відділення з питань фізіопрофілактики захворювань, ведення здорового способу життя.

У фізіотерапевтичному відділенні процедури відпускаються стаціонарним, амбулаторним хворим, хворим по направленнях лікарів . Всі хворі мають можливість отримати консультацію досвідченого лікаря фізіотерапевта.

Фізкабінети оснащені різноманітною медичною апаратурою для надання таких послуг як:

1) УВЧ-терапія
2) Гальванізація та лікувальний електрофорез
3) ДДТ
4) Ампліпульс (СМТ)
5) Електростимуляція
6) Сислентно-кісневі пінки
7) Флюктуоризація
8) Лазоретерапія
9) Ударно=хвильова терапія
10) Мікрохвильова терапія
11) Магнітотерапія
12) Дозоване витяжіння, вібраційний масаж
13) Парафіно-озокерітові аплікації
14) УФО-терапія
15) Ультрамональна терапія
16) Ультразвукова терапія
17) Дарсенваль
18) БРС
19) Масаж
20) Вакуумний масаж
21) ЛФК

 Для хворих педіатричного та неврологічного відділень в осіннє-зимовий період облаштований фізіотерапевтичний кабінет у діагностичному відділенні, де хворі мають можливість отримати необхідні фізіотерапевтичні процедури: тубус-кварц, УВЧ, електрофорез, ампліпульс, ДДТ, ультазвук, магнітотерапію та інші процедури. 

У відділенні працює три масажиста, які надають такі послуги: загальний масаж, масаж голови, обличчя, шиї, шийно-коміркової зони, масаж верхніх та нижніх кінцівок, плечового поясу, спини, живота, суглобів та інші види масажу.
Масаж проводиться як дорослим так і дітям.

Кабінет реабілітації ЛФК знаходиться в діагностичному відділенні лікарні.
Кабінет реабілітації оснащений шведськими стінками, велотренажером, ортопедичними килимами, гімнастичними резинками, гімнастичними палицями та м’ячами, експандерами, гантелями та навантажувачами.

Досвідчена сестра медична з лікувальної фізкультури проводить лікувальні та профілактичні процедури при захворюваннях органів дихання, серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату: артрозах, артритах, остеохондрозі всіх відділів хребта, в’ялих парезах та паралічах, порушеннях постави, плоскостопості, дитячому церебральному паралічі та інших хворобах.