Стоматологічне відділення є структурним підрозділом КДПВ Першотравенської ЦМЛ. Допомога в стоматологічному відділенні надається в плановому та ургентному порядку. Крім того, пацієнти мають змогу особисто через ON-Line реєстратуру на сайті https://helsi.me/find/?searchMode=speciality&settlement=16727

здійснити попередній запис на прийом до лікаря, що дає змогу економити особистий час.

Відділення у своїй структурі має 1 терапевтичних, 1 хірургічний та 1 дитячий кабінети, у яких працює 7 лікарів, 6 медичних сестер, 5 молодших медичних сестер та1 реєстратор.

Стоматологічне лікування потребує від лікарів відповідальності, уваги, досвіду роботи, знання новітніх технологій. Спеціалісти – це найголовніше надбання відділення. Нам вдалося зібрати колектив, який може в комплексі вирішувати складні стоматологічні завдання, несе відповідальність за результати своєї роботи і постійно підвищує свій професійний рівень на курсах удосконалення та майстер-класах.

Фахова кваліфікація лікарів нашого відділення дозволяє виконувати маніпуляції на рівні відповідному сучасним вимогам.

Завідувач відділенням Пивоваров Юрій Анатолійович, лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи 28 років категорії, стаж роботи 46

 

 

 

 

 

Бігдан Іван Іванович
лікар-стоматолог-хірург вищої категорії
стаж роботи 46 років

Гришин Олександр Геннадійович
лікар-стоматолог-терапевт 1 категорії
стаж роботи 23 роки

Кобрин Людмила Олексіївна
лікар-стоматолог-терапевт 1 категорії
стаж роботи 25 років

Старченко Олена Миколаївна
лікар-стоматолог 1 категорії
стаж роботи 11 років

Мельниченко Раїса Іванівна
лікар-стоматолог дитячий 1 категорії
стаж роботи 16 років

Сучасна стоматологія може практично все: лікувати зуби без болю , відновити майже будь-який природний зуб, а якщо не відновити, то відтворити за допомогою різних хірургічних і ортопедичних методик. Сучасні методи лікування зубів, які використовуються у стоматологічному відділенні КЗ «Першотравенська ЦМЛ» ДОР», зроблять Вашу посмішку чарівною. А саме:

  • у терапевтичних кабінетах здійснюється діагностика і лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, естетична реставрація зубів та лікування слизової оболонки порожнини рота. При лікуванні зубів використовуються сучасні стоматологічні матеріали та технології: пломбування та відновлення коронок зубів композитними та фотополімерними матеріалами , ендодонтичне лікування кореневих каналів
  • у хірургічному кабінеті проводиться видалення зубів та коренів, хірургічне лікування перекоронаритів, видалення кист, пластика вуздечки язика та губ тощо;
  • в ортопедичному кабінеті здійснюються всі види зубного протезування з використанням сучасних матеріалів і методик.

Для стоматологічного відділення працює рентгенологічний кабінет, де проводиться близько 2 тисяч рентгенографій щорічно.

Дитяча стоматологія — це розділ стоматології, що займається лікуванням зубів і порожнини рота у дітей з дитинства до підліткового віку. Без належного догляду за зубами у дітей, також як і дорослих може початися руйнування зубів і інші проблеми.

Але діти — це не просто маленькі дорослі; до їх лікування потрібен особливий підхід — дитячий стоматолог вміє не тільки лікувати їх, але і правильно заспокоїти, так як у дітей не завжди вистачає терпіння, щоб спокійно сидіти в кабінеті стоматолога. Такій підхід має дитячий стоматолог Мельниченко Раїса Іванівна. Вона не тільки лікує зуби у дітей, але і докладно консультує батьків щодо наявних у їх дитини проблем із зубами, а також навчає дитину правильному догляду за своїми зубами, щоб надалі йому якомога рідше вимагалося стоматологічне лікування.

Дитячий кабінет у нашому стоматологічному відділенні об’єднує в собі як терапевтичне, так і хірургічне лікування, але без оперативного втручання. Іде у ногу з часом і у роботі використовує сучасні напрацювання та методики для лікування.