КДПВ надає послуги консультативно-діагностичну та лікувальну допомогу населенню м. Першотравенська. Воно розраховано на консультативний прийом та надання вторинної спеціалізованої медичної допомоги хворим.

КДПВ є структурним підрозділом КЗ «Першотравенська ЦМЛ» ДОР», яка виконує наступні функції:

  1. консультативно-діагностична допомога для дорослого населення;
  2. фізико-терапевтичне лікування:
  3. стоматологічна допомога дитині та дорослому населенню.

КДПВ включає в себе:

  1. консультативно-діагностичне поліклінічне відділення;
  2. денний стаціонар;
  3. клініко-діагностичну лабораторію;
  4. рентгенівське відділення;
  5. стоматологічне відділення;
  6. центр з профілактики та боротьби зі СНІДом;
  7. фізіотерапевтичне відділення.

 Завідувач КДП відділенням Пурій Тетяна Валентинівна

Лікар-ендокринолог вищої категорії

Стаж роботи 18 років

Телефон: 056 – 33 -5-12-37

 

 

У відділенні ведуть прийом лікарі основних медичних спеціальностей: терапевт, хірург, травматолог, невропатолог, офтальмолог, отоларинголог, ендокринолог, кардіолог, гінеколог, дерматовенеролог, фтизіатр.

В КДПВ працює 16 лікарів, 30 медичних сестер та молодший медичний персонал. Більшість лікарів атестовані на першу та вищу кваліфікаційну категорію. Відділення повністю укомплектоване кваліфікованим середнім медичним персоналом. Всі медичні сестри мають першу та вищу категорію. В роботі кабінетів залучені молодші медичні сестри , якими керує старша медична сестра Смирна Ольга Олександрівна.

Основне завдання лікарів та підрозділів поліклініки – це кваліфікована консультативно-діагностична та лікувальна допомога хворим. Діагностичні та допоміжні служби включають: рентгенологічне відділення, клініко-діагностичну та цитологічну лабораторії, кабінет ультразвукової діагностики, кабінет ендоскопії, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет ЛФК, інформаційно-аналітичний відділ. В поліклініці проводяться лікувально-діагностичні маніпуляції. В маніпуляційних кабінетах проводяться виконання призначень лікарів, різні медичні процедури та діагностичні обстеження.

На базі поліклініки функціонує денний стаціонар на 23 ліжка (17 ліжок терапевтичного профілю і 6 ліжок хірургічного профілю “однієї” доби)

В поліклініці разом з лікувальною роботою проводиться профілактична робота: попередні медичні огляди під час влаштування на роботу; періодичні медичні огляди працівників, зайнятих на роботах, які пов’язані зі шкідливими та небезпечними умовами праці, та декретованих контингентів населення (включно працівників шкільних та дошкільних закладів, працівників кафе, ресторанів, продовольчих супермаркетів тощо).

Лікарі та медичні сестри поліклінічного відділення постійно вдосконалюються, беручи участь в лекціях, семінарах, конференціях місцевого, регіонального та міжнародного значення, навчаються на курсах підвищення кваліфікації. У своїй роботі керуються наказами МОЗ України, стандартами лікування, що регламентовані відповідними нормативними документами.