Сьогодні є привід подякувати за самовіддану працю і привітати представниць однієї з найгуманніших професій на землі.
Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри.Вперше ідея святкування Дня медсестер була озвучена в 1953 році, але святкувати це свято в статусі міжнародного стали з 1965 року. У 1974 році ICN прийняв рішення відзначати Міжнародний день медсестри 12 травня, в день народження Флоренс Найтінгейл, однієї із засновниць служби сестер милосердя.

З нагоди свята «День медичної сестри» в актовому залі КНП «Першотравенська МЛ» відбувся урочистий захід. Привітали медичних сестер керівництво закладу та голова профспілкового комітету.

На адресу медичних сестер прозвучали привітання та щирі слова подяки за їх щоденну, самовіддану та кропітку працю та прагнення до професійного зростання і розвитку.

«Медичні сестри – це незамінні помічники лікарів, адже саме вони напротязі всього періоду лікування безпосередньо працюють з пацієнтом. Професія медичної сестри важка, складна, відповідальна, часто малопомітна, але вкрай важлива і незамінна.

За невтомну вашу працю, чуйність та доброту, низький вам уклін, успіхів у професійній діяльності та сімейного благополуччя. Ви працюєте в напруженому графіку, на ваші тендітні плечі лягає стільки турбот, що і не злічити! Творчого натхнення, успіхів, нехай робота приносить радість, а досягнення примножуються. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Хай ваші золоті руки не знають втоми, а кожен новий день для вас буде сонячним, радісним і щасливим!» – зазначила директор Тамара ТУРЧАК.

Також, за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, зразкове виконання трудових обов’язків, відданість справі, медсестер відзначено подяками адміністрації лікарні та профспілкового комітету.

Дорогі наші медсестри, сердечно вітаємо Вас з вашим професійним святом! Бажаємо Вам всього самого найкращого: щастя, здоров’я, благополуччя, успіхів у вашій благородній праці! Любові, Миру і Добра! Бажаємо, щоб Ваші вміння та навички ви застосовували тільки в умовах мирного життя!